Dikkat !!

1 Haziran 2024 0 Yazar: admin

DİKKAT. Amerika Birleşik Devletleri Kongre Sözcüsü Mike Johnson: “Bu gece 76 yılı aşkın başarıyı; binlerce yıl önce İbrahim’e, İshak’a ve Yakup’a verilen sözlerin yerine getirilmesini, Babil’in yükselişini ve İslam Halifeliğinin yıkılışını kutluyoruz…”

Nerede konuşuyor? İsrail Dışişlerinde… 76 yıl geriye gittiğimizde karşımıza çıkan tarih 1948. İkinci Dünya Savaşı’nın sonu, Yalta’nın tertibi ve lânetli şebekenin sözde devlet kurduğunu ilan edişinin yıldönümü…

İsrail adını verdikleri devletle İslam Halifeliğini yıktıklarını düşünüyorlar. Ve belli ki Mustafa Kemal’in hamlesiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi uhdesine alınan Hilafet Birinci Dünya Savaşı’nda yıkılmamış onlara göre, 1948’de yıkılmış.

Evvela Raşid Halifeler sonrasında İslam Hilafeti, Müslüman devletler arasında çok el değiştirdi. Son bayrak bizde ve kimsenin eline geçmedi. Belli ki Sözcü, Siyonizmin ortağı küresel şeytani aklın temsilcisi olarak Türk Devleti’ni yendikleri tarih olarak Yalta’yı ve İsrail’in kuruluşunu görüyor.

Bilmeliler ki, her fetret biter. Türk Devleti’nin eli de armut toplamıyor. Her gün yeni bir kart açıyor Babil’in veletleri. Dün Yair Netanyahu asıl derdini paylaştı, bugün ABD’li dostu kutlama yapıyor. Ve hâlâ yıkmayı beceremedikleri Türk Devleti’nden nasıl tırım tırım tırstıklarını ortaya koyuyorlar.

Ey necip millet, toparlan! Ey necip millet, toparlanıyoruz! İsmet Özel’in deyişiyle, asıl bugün bir yere gitmiyoruz. Görüyoruz ki, Gazze hep hazır ve bir yere gitmiyor. Oradan başlıyor toparlanmamız. Bu yüzden her dem Gazze olmalıyız ey necip millet!